Owszem B. Cupiałowi należy się szacunek ale nie można robić z niego świętej krowy
twierdzenie że bez niego gralibyśmy w 2 lidze jest śmieszne ,nikt nie wie jak by wyglądała sytuacja Wisły bez Telefoniki
Przypomnijmy że cały czas rośnie zadłużenie Wisły wobec pana Cupiała i dziwnie się ono nie zmniejsza mimo transferów i umieszczenia loga telefoniki na koszulkach
ale to dyskusja nadająca nie nadająca się do tego tematu

Co do polityki transferowej w tym sezonie ,to wiadomo że transfery będą jak będą europejskie puchary
na LM raczej nie ma się co nastawiać (obym się mylił)ale puchar UEFA jest bardzo realny
z tym że transfery powinno się dokonać przed okresem przygotowawczym aby nowi gracze mogli się zgrać z drużyną
niestety u nas postawiono na inny wariant według mnie nie najlepszy
i wpływu na to nie miał ani trener Skorża ani Bednarz (on przecież bez zgody zarządu i Bogusia nie może zrobić nic)
Na ruchy transferowe należy poczekać do końca meczu z Beitarem oby było to transfery tylko do Wisły a nie z...