Wyświetl pojedynczy post
Olek_10
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2834
Stary 02.08.2008, 11:46
zawsze starałem się podchodzić ze zrozumieniem do poczynań szefów Wisły. Ale jeżeli okaże się prawdą sytuacja z uzależnianiem transferu Neia od wyniku z Beitarem to będa to naprawdę kpiny. Cupiał jest zasłużonym człowiekiem dla naszego klubu ale są tez granice absurdu i skąpstwa. Wisła to marka w Polsce i znana nazwa w Europie. Przestańmy mówic o Bogusiu jak o zbawcy. Na pewno renoma Wisły przyciagnęła by nie mniej bogatego sponsora. Jeżeli sprawa z Neiem okaze się pradziwa to chylę głowę przed tym co dzieje się w Lechu.
Odpowiedz cytując