Wyświetl pojedynczy post
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2833
Stary 02.08.2008, 11:45
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Już mi ten temat braku wzmocnień k*wa bokiem wychodzi. Powiedz mi chłopcze kogo mieli kupić w tym oknie? Kogo? Jeszcze raz, kogo? Jednego chcieli, był za drogi, drugi był tańszy, ale nie chciał grać w słabej polskiej lidze. Bednarz miał zrobić transfery "dla sztuki"? Kupić paru grajków i zatkać buzie szefom i kibicom? Wisła to jest klub sponsorowany owszem, przez bogatego człowieka ale na warunki polskie, nie przez Abramowicza, dla którego bańka euro w tę stronę czy w tamtą to wszystko jedno. Jesteśmy w Polsce, nie w Premiership!

W takim razie po co odpuszczaja takich graczy jak Paulista,itp...? czemu nie sciagneli Cwielonga?on rowniez moze grac na lewym skrzydle?to juz nnie chodzi o super gwiazdy skoro nie mamy pieniedzy , tylko zawodnikow ktorzy beda potrafic zastapic np Zienczuka czy innych podczas urazu lub wejsc w trakcie meczu aby cos drgnelo w grze.
Odpowiedz cytując