Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2831
Stary 02.08.2008, 11:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ejjj a Ty moze na stadion do Kielc! Co to z aragument z drugą stroną błoń! Trochę wzajemnego szacunku nie zaszkodzi!
Dobra przyznaje się, mój błąd. Koniec tego tematu.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Odróznij 2 rzeczy:
1. Docenienie działalności Cupiała
2. Pokazanie że pewne rzeczy można (nalezy) robic lepiej (krytyka, ocena itd)

To się wzajemnie nie wyklucza. Ty "kochasz" bezrefleksyjnie ale są i tacy co pokazjuą że za te pieniądze można było przez 10 lat mieć 8 tytułów MP a nie np 6 i grać lepiej w pucharach. Powiedz mają prawo do wyrażania swojej opinii?
No dobra to udowadniajcie , że w tytułach powinniśmy przegonić Ruch, ale co nam to da? Przecież czasu sie nie cofnie. Popatrz ilu forumowiczów pisze, że Cupiał jest be. A spytasz się czemu, to nie umieją odpowiedzieć. Dość mam słuchania lamentu po przegranych meczach. Ten temat opanowali 12- latkowie, wielcy znawcy. Nie będzie rzetelnej oceny, szczerej krytyki, dopóki ci znawcy nie dadzą sobie na wstrzymanie. Ty masz swoje zdanie, da się z Tobą podyskutować, ale jesteś jednym z nielicznych.

Odpowiedz cytując