Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2827
Stary 02.08.2008, 11:30
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie Cupiał i jego kasa to dziś gralibyśmy w 2 lidze. Wam się we łbach poprzewracało czy co? Trochę szacunku do człowieka, który za własne pieniądze uratował Nasz klub! Zobaczymy co będziesz pisał jak ta gazeta nie będzie mieć racji i Nei będzie u nas wcześniej niż myślisz? Będzie pewnie BEDNARZ SZACUN, CUPIAŁ AJ LAW JU... Myślisz, ze mi się ta sytuacja z Nei podoba Tak się nie robi w profesjonalnym klubie, ale cóż...
PS. Jak się komuś nie podoba Wisła, Cupiał to idźcie na druga stronę błoń. Tam transfery są i to coraz wyższe....
ehh...
Widzisz to co dla Ciebie jest sufitem to dla nie których od kilku dobrych lat jest podłogą.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 02.08.2008 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując