Ogryzek napisał(a):

Z twojej wypowiedzi zrozumiałem tyle:
1. Skoro Cupiał ma wielkie pieniądze i jest właścicielem to jest nieomylny w sprawie zarządzania klubem TS Wisła Kraków
2. Każdy kto nie ma tak dużych pieniedzy jak Cupiał nie ma prawa krytykowac (oceniać) jego decyzji.
Masz więcej równie ciekawych mądrości na zbyciu?
|
Gdyby nie Cupiał i jego kasa to dziś gralibyśmy w 2 lidze. Wam się we łbach poprzewracało czy co

? Trochę szacunku do człowieka, który za własne pieniądze uratował Nasz klub! Zobaczymy co będziesz pisał jak ta gazeta nie będzie mieć racji i Nei będzie u nas wcześniej niż myślisz? Będzie pewnie BEDNARZ SZACUN, CUPIAŁ AJ LAW JU... Myślisz, ze mi się ta sytuacja z Nei podoba

Tak się nie robi w profesjonalnym klubie, ale cóż...
PS. Jak się komuś nie podoba Wisła, Cupiał to idźcie na druga stronę błoń. Tam transfery są i to coraz wyższe....
ehh...