Wyświetl pojedynczy post
Pawel.Busko
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: święTokrzySkie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 02.08.2008, 11:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Z twojej wypowiedzi zrozumiałem tyle:

1. Skoro Cupiał ma wielkie pieniądze i jest właścicielem to jest nieomylny w sprawie zarządzania klubem TS Wisła Kraków
2. Każdy kto nie ma tak dużych pieniedzy jak Cupiał nie ma prawa krytykowac (oceniać) jego decyzji.

Masz więcej równie ciekawych mądrości na zbyciu?
Gdyby nie Cupiał i jego kasa to dziś gralibyśmy w 2 lidze. Wam się we łbach poprzewracało czy co? Trochę szacunku do człowieka, który za własne pieniądze uratował Nasz klub! Zobaczymy co będziesz pisał jak ta gazeta nie będzie mieć racji i Nei będzie u nas wcześniej niż myślisz? Będzie pewnie BEDNARZ SZACUN, CUPIAŁ AJ LAW JU... Myślisz, ze mi się ta sytuacja z Nei podoba Tak się nie robi w profesjonalnym klubie, ale cóż...
PS. Jak się komuś nie podoba Wisła, Cupiał to idźcie na druga stronę błoń. Tam transfery są i to coraz wyższe....
ehh...

Odpowiedz cytując