Komisja Europejska zaproponowała ustanowienie unijnego programu mającego na celu bezpłatne dostarczanie owoców i warzyw uczniom. Zakup i dystrybucja świeżych owoców i warzyw w szkołach będzie opłacana z europejskiego funduszu w wysokości 90 mln EUR rocznie.
http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4692
jacy oni są wspaniałomyślni, ci biurokraci, rozdaja za "darmo" owoce, nawet w złotej erze USA czegoś takiego nie było, mamy szczęście jednak, że jesteśmy członkiem tej wspaniałej Wspólnoty Europejskiej...
czekam na "darmowe" kartki na mięso