Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2824
Stary 02.08.2008, 11:22
Tu nie chodzi o wydawanie Cupiałowych pieniedzy , bo to nie są pieniadze Cupiała , tylko Wisły SSA , które zarobiła na reklamach , transferach , transmisjach , biletach , itd . Ja nie mówie aby 80% budzetu przaznaczać na transfery ale te 30 % jak najbardziej , po to aby utrzymać lub troche podnieść poziom sportowy . Cupiał i tak zarobił na Wiśle , zamienił sie terenami z Cracovią ( Wielicka - 3 Maja ) bedzie tam stawiał hotel z buirami . Dzieki Wiśle jego Firma stała się marka rozpoznawalną w całej Europie .Juz nie bede sie rozpisywał ile błedów popełniono w zarzadzaniu klubem za ery Cupiała , w RN i zarzadzie są ludzie którzy nie posiadaja elkementarnej wiedzy z zarządzania klubem sportowym , marketing lezy bo szkoda zatrudnic menagera z prawdziwego zdarzenia . Zresztą juz nie mam siły sie denerwować jak widze kto rządzi Wisłą , chłopki z Myślenic , którzy dzieki układom i lizaniu dupy Cupiałowi są w TF i W RN .
Ostatnio edytowane przez Gin : 02.08.2008 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując