pan Dudi napisał(a):

Dramat.
|
Dramat to jest wrzucanie wszystkich którzy wyrażą swoją opinie (niekoniecznie zgodną z włascicielem) do jednego wora "idiotów i pokemonów". I używanie takich argumentów.....nie masz kasy to g.. wiesz o zarządzaniu.... (syn ojca uczy i takie tam.....)