|
Pablo84,
dziwisz się fali krytyki? Zawaliliśmy to okno transferowe w tak tragiczny sposób, że aż głowa boli. Mając bardzo poważne braki kadrowe nie byliśmy w stanie pozyskać przed ważnymi meczami nikogo, żeby je uzupełnić. I teraz kiedy kontuzji doznaje Głowacki nie mamy dosłownie nikogo na jego miejsce i trzeba wypożyczać piłkarzy z innych pozycji. To od tego można dostać siwych włosów, a nie od zalewu fali krytyki (podlanej tradycyjnie pokemoństwem niektórych) do której doświadczony forumowicz powinien mieć dystans.
Inna sprawa, że winnych zaistniałej sytuacji szuka się zazwyczaj w niewłaściwym miejscu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|