Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2820
Stary 02.08.2008, 11:17
Pablo84,

dziwisz się fali krytyki? Zawaliliśmy to okno transferowe w tak tragiczny sposób, że aż głowa boli. Mając bardzo poważne braki kadrowe nie byliśmy w stanie pozyskać przed ważnymi meczami nikogo, żeby je uzupełnić. I teraz kiedy kontuzji doznaje Głowacki nie mamy dosłownie nikogo na jego miejsce i trzeba wypożyczać piłkarzy z innych pozycji. To od tego można dostać siwych włosów, a nie od zalewu fali krytyki (podlanej tradycyjnie pokemoństwem niektórych) do której doświadczony forumowicz powinien mieć dystans.

Inna sprawa, że winnych zaistniałej sytuacji szuka się zazwyczaj w niewłaściwym miejscu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując