Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 02.08.2008, 11:15
Mój skład na Beitar:

Pawełek Baszczynski Sobol Cleber Pi.Brożek - Łobodziński Cantoro Jirsak Diaz(w pomocy) Boguski Brożek
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 02.08.2008 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując