DrunkenBear napisał(a):

|
Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.
|
To byłby swietny pomysł ; ) Sobol chyba z całej kadry po Cleberze i Głowackim zagrałby na środku obrony, szkoda że Varga nie może grać on także mógłby zagrać w obronie.
A Cantoro niestety musi grać.