Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 02.08.2008, 11:15
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Jak zagramy 4-4-2 to skończy się tak, że na środku obrony zagra Sobolewski, a w pomocy Jirsak i o zgrozo Cantoro :/ Jestem tylko ciekaw kto wyjdzie w ataku.
To byłby swietny pomysł ; ) Sobol chyba z całej kadry po Cleberze i Głowackim zagrałby na środku obrony, szkoda że Varga nie może grać on także mógłby zagrać w obronie.

A Cantoro niestety musi grać.
Odpowiedz cytując