Pablo84 napisał(a):

Dudi, dlatego ja już sobie dałem spokój z tym forum.Dzięki "specom" i "analitykom" , "menadżerom z FM" w temacie transferowym jak i "nibylandii " pojawily mi się na głowie pierwsze siwe włosy.
Nie ma co się denerwować i wychodzić z założenia "Ty masz rację, ja mam spokój", szkoda tylko, że te forum czyta cała kibicowska Polska (i nie tylko) i widzą to wszystko.Inteligentni i wykształceni ludzie- a za takich uważam np Sambo czy Flamengiste - są atakowani po swoich postach przez nieokrzesanych menadżerów z football menadżera, którzy uczą Cupiała jak ma wydawać pieniądze.
Czytając tego typu rzeczy nasuwa mi się powiedzenie "Syn uczy ojca dzieci robić".
Najlepiej walić puste slogany: "Bednarz łysy ****","Cupiał wypierdalaj","Balcerowicz musi odejść"
|
Z twojej wypowiedzi zrozumiałem tyle:
1. Skoro Cupiał ma wielkie pieniądze i jest właścicielem to jest nieomylny w sprawie zarządzania klubem TS Wisła Kraków
2. Każdy kto nie ma tak dużych pieniedzy jak Cupiał nie ma prawa krytykowac (oceniać) jego decyzji.
Masz więcej równie ciekawych mądrości na zbyciu?
