Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gin
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.08.2008, 11:10
Szymek. napisał(a):Wyświetl post
Byłem dziś kupić bilet, zapytałem się czy dużo zostało sprzedanych wejściówek, odpowiedź - "malutko"
k***a co jest z wami?
Co jest a no to jest ze ci co zawsze chodzą to będą a reszta olała sprawe bo nie ma wzmocnien , brak jasnej polityki sportowej , wiec wola zostac wdomu i w Tv oglądnąc jak bedzie nas 10 tys to bedzie dobrze .
Teraz jeszcze czekaja do srody z transferem Nei to napewno jest znak dla ludzi ze zaczynać byc w klubie coraz lepiej i napewno zacznie sie szturm na kasy
Odpowiedz cytując