Szymek. napisał(a):

Byłem dziś kupić bilet, zapytałem się czy dużo zostało sprzedanych wejściówek, odpowiedź - "malutko"
k***a co jest z wami?
|
Co jest a no to jest ze ci co zawsze chodzą to będą a reszta olała sprawe bo nie ma wzmocnien , brak jasnej polityki sportowej , wiec wola zostac wdomu i w Tv oglądnąc jak bedzie nas 10 tys to bedzie dobrze .
Teraz jeszcze czekaja do srody z transferem Nei to napewno jest znak dla ludzi ze zaczynać byc w klubie coraz lepiej i napewno zacznie sie szturm na kasy
