Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2817
Stary 02.08.2008, 11:09
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
I nieważne, że ku*wa milion osób wcześnie tłukło na tym forum, że sam Skorża mówił, że 4-5-1 będziemy grać tylko na wyjazdach z trudnym przeciwnikiem (w PL jest takich 2? 3?) i czasami w Europie, ale widzę, że niektórym to trzeba chyba ku*wa ręcznie tłumaczyć, bo i tak ku*wa wiedzą swoje. Widziałeś skład na sparing z Bełchatowem? To domyśl się jakie było ustawienie. 4-5-1? Wątpię. Myślisz, że starają się o Neia bo chcą grać 1 napastnikiem? To pomyśl jeszcze raz.

Co do Barreto też się nie zgodzę. Fakt, że na pewno wyjdzie na dobre jeśli wśród defensywnych pomocników będzie większa konkurencja, ale znając ambicje i wolę walki nijakiego Mauro C. to i tak gówno da a on będzie odwalał swoją kaszanę dalej. Przynajmniej dzięki Barreto nie będzie grał na co bardzo liczę. Szkoda tylko, że on sam nie należy do młodzieniaszków, bo potrzebujemy kogoś młodego na tą pozycję, żeby skorzystał z doświadczenia Sobola. Może Mączyński wyrośnie na pomocnika z prawidziwego zdarzenia?

Dudi, dlatego ja już sobie dałem spokój z tym forum.Dzięki "specom" "analitykom" i "menadżerom z FM" w temacie transferowym jak i "nibylandii " pojawily mi się pierwsze siwe włosy.
Nie ma co się denerwować.Najlepiej chyba wychodzić z założenia "Ty masz rację, ja mam spokój", szkoda tylko, że te forum czyta cała kibicowska Polska (i nie tylko) i widzą to co tu się dzieje
.Inteligentni i wykształceni ludzie- a za takich uważam np Sambo czy Flamengiste - są zagłuszani przez nieokrzesanych menadżerów z "football menadżera", którzy uczą Cupiała jak ma wydawać pieniądze.
Czytając tego typu rzeczy nasuwa mi się powiedzenie "Syn uczy ojca dzieci robić".

Najlepiej walić puste slogany: "Bednarz łysy chu","Cupiał wypierdalaj","Balcerowicz musi odejść" itd...
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 02.08.2008 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując