Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2809
Stary 02.08.2008, 10:47
Transfert Będą jeśli przejdziemy Beitar. A nawet gdyby się nie udało to Nei by był wspaniałym zawodnikiem na następny rok bo nie wierze byśmy znaleźli później napastnika takiej klasy za 850 tys. euro ,a gdyby Cska Sofia nie spadła za długi chciała by o wiele więcej.to podejście mnie wkurza bo w lidze możemy mieć cholerne kłopoty , wystarczy jeszcze kilka kontuzji, napastnika bramkostrzelnego mamy jednego i będzie ciężko, a Lech się mocno wzmocnił,trzeba pamiętać też o Legii która zawsze jest drużyną mocną.
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 02.08.2008 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując