Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 02.08.2008, 10:33
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Zauwaz, ze Heban jako bardziej realne, wskazuje wplywy na poziomie 1 mln euro. Skoro wplywy z biletow za mecz z Beitarem to ok. 300 tys.euro, to trudno zakladac, aby za mecz z Barca nie byly one co najmniej dwukrotnie wieksze. Podejrzewam, ze te szacunkowe 2 mln euro, to wlasnie przy zalozeniu grania na wypelnionym Slaskim, co w innym temacie wyliczyl niejaki Uran235, zakladajac 5 zroznicowanych pod wzgledem cenowym wariantow wejsciowek.
tylko kolego wcale mecz z Beitarem nie musi wzbudzać mniejszych emocji niż najprawdopodobniej mecz o honor z Barcelona,

co do Sląskiego to umówmy sie że ceny muszą być niższe o te 20-30 % niż na Reymonta czyli musi przyjśc te 20-30 % wiecej kibiców abyśmy dopiero wyszli kolo zera w porównaniu z R22 a żeby to miało sens to musi przyjść te 30 tys a żeby były naprawdę konkretne zyski w porównaniu z R22 to musi przyjść komplet płacąc średnio za bilet 100 zł wierzysz w to?

Nie wiem czy to juz i tak nie za drogie byłyby bilety do zapełnienia stadionu a przyjście 20 tys na Śląski to byłaby kompromitacja dla klubu i zrobienie w ch... dużej części kibiców która nie mogłaby byc w Chorzowie

także opowieści Hebana można miedzy bajki włożyć a poza tym niech nie obraża rozsądnie myślących ludzi na forum wyciągając jakieś sumy z kosmosu

P.S. jeszcze jedno tłumy będą walić na mecze i płacić ogromne sumy pod jednym jedynym warunkiem ludzie muszą wierzyć w sukces w ogranie rywala i wtedy możemy sobie liczyc na wplywy z jednego meczu rzędu kilku milionów zł
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 02.08.2008 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując