Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2806
Stary 02.08.2008, 10:33
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
W prasie pisalo że Varga gra bardzo dobrze w Rumuni, jakby grał słabo to Wisła nie chciałaby go sciągnąc do siebie.
jedyne co pamiętam to to że jest wyróżniającym się graczem słabiutkiego UT Arad a nie jednym z najlepszych defensywnych pomocników ligi. Myśle że jakby takim był to Steaua czy Dinamo chciały go kupić i Wisła pewnie by go sprzedała z zyskiem. A sprowadzają go spowrotem bo Skorża chce na własne oczy się przekonać jakim zawodnikiem jest Norbert
Odpowiedz cytując