pawelo84 napisał(a):

|
W prasie pisalo że Varga gra bardzo dobrze w Rumuni, jakby grał słabo to Wisła nie chciałaby go sciągnąc do siebie.
|
jedyne co pamiętam to to że jest wyróżniającym się graczem słabiutkiego UT Arad a nie jednym z najlepszych defensywnych pomocników ligi. Myśle że jakby takim był to Steaua czy Dinamo chciały go kupić i Wisła pewnie by go sprzedała z zyskiem. A sprowadzają go spowrotem bo Skorża chce na własne oczy się przekonać jakim zawodnikiem jest Norbert