Gris- w odpowiedzi na Twoje posty można tylko napisać "No właśnie". Rozumiesz co piszesz wogóle?Poza tym- bwin i sportingbet to szanujący się buki? Bądźmy poważni. A mr kwolf mógł mi oddać tą kasę

Nie wejdzie nawet to 3 z 5

Na dziś myślę, że można zagrać Spartak, Znicz i Wartę 8-)