Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
carrasso
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Białystok
Offline
#
1383
02.08.2008, 10:25
dj_ibutti
napisał(a):
Byle jaka, to ona jest. Ale ciągle jest przeszkodą.
No z takim podejściem grajki Wisły zwyciężą 10-0. No 10-2, dwa głupie błędy w końcówce, bo zlekceważą już kompletnie Beitar.
JAGIELLONIA
BIAŁYSTOK
carrasso
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carrasso
Znajdź inne posty napisane przez carrasso