Wyświetl pojedynczy post
carrasso
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1383
Stary 02.08.2008, 10:25
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Byle jaka, to ona jest. Ale ciągle jest przeszkodą.
No z takim podejściem grajki Wisły zwyciężą 10-0. No 10-2, dwa głupie błędy w końcówce, bo zlekceważą już kompletnie Beitar.
JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
Odpowiedz cytując