Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 02.08.2008, 10:24
PowerWiślak123 napisał(a):Wyświetl post
Przejście Beitaru to minimum, bo jeśli odpadniemy to nie będziemy grali PUEFA a jeśli ich przejdziemy to będziemy mieli minimum awans do fazy grupowej PUEFA i jeszcze mecze z Barcą z szansami na awans. Ale w tym momencie całkowicie popieram trenera Skorżę mówiącego, że koncentryje się tylko na Beitarze. Na pewno dobrze by było gdyby jednak Zienio zagrał w rewanżu, bo ciężko jest obecnie zastąpić kogokolwiek. Myślę też, że powinniśmy zagrać 4-4-2, niestety ale 4-5-1 nie bardzo skutkowało. Największ moje zmartwienie to Głowa a raczej jego brak.
Jak przejdziemy Beitar to nie gramy w fazie grupowej tylko dopiero w 1 rundzie pucharu UEFA, i dopiero po ewentualnym awansie wchodzimy do grupy
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując