PowerWiślak123 napisał(a):

|
Przejście Beitaru to minimum, bo jeśli odpadniemy to nie będziemy grali PUEFA a jeśli ich przejdziemy to będziemy mieli minimum awans do fazy grupowej PUEFA i jeszcze mecze z Barcą z szansami na awans. Ale w tym momencie całkowicie popieram trenera Skorżę mówiącego, że koncentryje się tylko na Beitarze. Na pewno dobrze by było gdyby jednak Zienio zagrał w rewanżu, bo ciężko jest obecnie zastąpić kogokolwiek. Myślę też, że powinniśmy zagrać 4-4-2, niestety ale 4-5-1 nie bardzo skutkowało. Największ moje zmartwienie to Głowa a raczej jego brak.
|
Jak przejdziemy Beitar to nie gramy w fazie grupowej tylko dopiero w 1 rundzie pucharu UEFA, i dopiero po ewentualnym awansie wchodzimy do grupy
