Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 02.08.2008, 10:20
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,55...Barcelona.html

Cytat:
Wisła na pewno awansuje

We wczorajszym sparingu z GKS-em Bełchatów trener Skorża testował na środku Kameruńczyka. - Zagrał poprawnie, ale mam jeszcze parę dni do namysłu - ocenił szkoleniowiec.

Trener Wisły postawił na taktykę 4-4-2, a spotkanie miało być m.in. testem dla zawodników, którzy w środę mogą wspomóc Pawła Brożka. Nieźle zagrał Tomasz Dawidowski, ale ciągle daleki od najlepszej formy jest Andrzej Niedzielan. - Obaj potrzebują czasu, ale idzie im coraz lepiej. Tomek strzelił GKS-owi gola, ale już w poprzednich sparingach trafiał do siatki - podsumował Skorża. - Niewykluczone, że dwóch zawodników z dzisiejszego sparingu wyjdzie w pierwszym składzie przeciwko Beitarowi.
Na początku nie wiedziałem o co chodzi, czy może testowali kogoś czy nie, ale dopiero potem zobaczyłem że z relacji na głównej wynika, że Diaz grał na środku obrony(przynajmniej tak jest rozpisane). Ignorancja ... Do tego Kostaryka i Kamerun leżą na innych kontynentach
Odpowiedz cytując