Wyświetl pojedynczy post
matt_21
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 02.08.2008, 10:07
Z Beitarem może byc dobrze bo będą już bardziej rozegrani, z Barcą pewnie odpadniemy, ale ważne by zagrac z FCB w miarę równe mecze, to doda naszym wiary, i mecz o awans do rundy grupewej UEFA przejdfziemy jak po maśle, i będą puchary całą zimę.
Odpowiedz cytując