Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
matt_21
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
1379
02.08.2008, 10:07
Z Beitarem może byc dobrze bo będą już bardziej rozegrani, z Barcą pewnie odpadniemy, ale ważne by zagrac z FCB w miarę równe mecze, to doda naszym wiary, i mecz o awans do rundy grupewej UEFA przejdfziemy jak po maśle, i będą puchary całą zimę.
matt_21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt_21
Znajdź inne posty napisane przez matt_21