|
Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.
Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.
|