Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1226
Stary 02.08.2008, 08:32
Jemu chyba chodzi o to, jak zacytować dwie osoby w jednym poście.

Pierwszą osobę możesz zwyczajnie cytować przez kliknięcie "cytuj" przy jej poście. Jak chcesz wstawić cytat kogoś innego to klikasz opcję cytowania (ta chmurka nad polem tekstu) i w pierwszym nawiasie, po "quote" wpisujesz =XXX gdzie XXX to nazwa użytkownika, którego cytujesz.
Odpowiedz cytując