|
Heban, widziałeś plan budżetu na najbliższy sezon że wiesz że pieniądze za transfer Dudki nie są przeznaczone np. na gaże dla zawodników? Skąd wiesz że bez transferu Dudki jesteśmy w stanie wyjść na zero a kasa za Dudke jest kasą którą można spokojnie wydać bez ryzyka wpadnięcia w dziure budżetową?
Świat to nie football manager w którym z każdego sprzedanego zawodnika jest jakiś tam procent na zakup nowego. Tutaj niektóre kluby muszą sprzedawać żeby się utrzymać od lipca do lipca. Przemyśl to zanim zaczniesz obrzucać błotem Radę Nadzorczą.
Serpico, nie wątpie że szanse najprawodpodobniej byłyby większe ale czytając posty Hebana odnosze wrażenie że lekko wzmacniając roznieślibyśmy w pył Beitar i już można byłoby liczyć kase za mecz z Barceloną
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 02.08.2008 o godz. 08:14.
|