Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#659
Stary 02.08.2008, 00:49
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szcególnie gra Lecha pokazuje.... co pokazuje? - Lech zagrał dobry dwumecz z Azerami.

To nie jest żaden szczyt - mecze będą ciężkie ale rywale w zasięgu jak najbardziej!
Wlasnie...warto podkreslic, ze z Azerami... . Ja zycze, jak najlepiej polskim klubom, ale rzeczywistosc jest niestety brutalna. Bez obrony(a Lech takowej nie ma) niewiele sie ugra w Europie.
Odpowiedz cytując