Ogryzek napisał(a):

Szcególnie gra Lecha pokazuje.... co pokazuje? - Lech zagrał dobry dwumecz z Azerami.
To nie jest żaden szczyt - mecze będą ciężkie ale rywale w zasięgu jak najbardziej!
|
Wlasnie...warto podkreslic, ze z Azerami...

. Ja zycze, jak najlepiej polskim klubom, ale rzeczywistosc jest niestety brutalna. Bez obrony(a Lech takowej nie ma) niewiele sie ugra w Europie.