Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 01.08.2008, 23:48
z forum onetu:

część artykułu o F1:
...Z kolei Heidfeld narzekał na warunki panujące na torze: - Na początku nie było dobrze - warunki na torze nie były najlepsze, ale w końcu nie tylko ja miałem z tym problem. Pomiędzy pierwszym a drugim treningiem dokonaliśmy kilku zmian w ustawieniach i było już trochę lepiej. Myślę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku...

komentarz na onet.pl:

A co oni wlasciwie ustawiaja w tym"BOLIDZIE"?

odpowiedzi: (te ciekawsze)

- Lusterka, fotel, stacje radiowe itd
- wysokość zagłówka regulują siedzenia i ustawiają lusterka i przewiewność majek aaaa zapomniał bym o zwiększaniu lub zmniejszaniu wielkości słoika na szczochy
- np. odpowiednią stację w radio. dobór odpowiedniej muzyki może być kluczowy. np. przed jednym z ostatnich wyścigów ustawili hamiltonowi stację z blusem i trafił mu się pechowo blues brothers jak wyjeżdżał z tankowania...
- prześwit, kąt natarcia i zejścia - wszystko zależy od tego jakie przy torze są krawężniki
- Tak naprawde to najwazniejszy jest kat ustawienia szyber dachu.
- USTAWIAJĄ SIĘ DO FOTOGRAFII, JAKA GRZYWKA, JAKI USMIECH, CZY TEZ MINA MARSOWA
- autopilota

i najlepsze:
- tak naprawde to oni ustawiaja mecze w ekstraklasie. albo typuja liczby w lotka, ale to pierwsze jest bardziej dochodowe.
Odpowiedz cytując