Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1342
Stary 01.08.2008, 21:49
Jest coś w główkach lewaków co powoduje, że hasło RM wywołuje u nich nagły skok adrenaliny, którego nie można porównać nawet z nienawiścią do PISu.

Jest to o tyle ciekawe, że osobnicy ci - nie są w stanie podać dowodów na swoje tezy. Mało tego, aby wykazać słuszność swoich twierdzeń zaczynają dywersyfikować swoje - niby - przekonania - i do RM i Rydzyka zaczynają stosować inną miarę.

Jeszcze śmieszniejsze jest to, że w natłoku agresji wycierają sobie gębę katolicyzmem tego radia.

Okazuje się, że najbardziej zatroskanymi o stan katolickiego ducha w Narodzie jest lewactwo, dla którego słowa o wartościach jest podsumowane śmiechem.

Cała hucpa z wodami geotermalnymi jest taka, że to naprawdę jest żyła złota a Rydzyk był szybszy od konkurencji, robiąc ich zwyczajnie w konia.

Teraz gdy cała lewacka smietanka zwiedziała się, co im umknęło przed nosem, są w stanie poświęcić swoje ideały (ochronę środowiska) dla obsrania Rydzyka i wykopania go z interesu - ot, o co chodzi w tym interesie
Ostatnio edytowane przez sambo : 01.08.2008 o godz. 21:59.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43