Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 01.08.2008, 21:01
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
Na onecie potwierdzili, ze Barca chce rewanzu u siebie. Jesli zarzad sie zgodzi to sa kompletnymi frajerami... lub wzieli w lape.
Chłopie My musimy pierwsze Beitar przejść!!
Odpowiedz cytując