Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 01.08.2008, 15:51
Pewnie graja, tylko od 1 rundy , podobnie jest z druzyna Petrescu - Unirea.
Jak widac nawet kompletne 'prawiczki' ,jesli chodzi o puchary, zaczynaja wtedy kiedy my konczymy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując