Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1319
Stary 01.08.2008, 15:14
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ze Ronaldinho odszedl ,bo przyjemnie byloby go zobaczyc na R22,chociaz tez sie obawiam ze mozemy wrocic stamtad z bagazem 3 ,4 bramek ,i w krakowei bedzie cos a la sparing,no ale poki co trzeba przejsc Beitar

No, wielka szkoda
Chyba się popłaczę, że nie zobaczę jak zębaty wozi Baszcza, czy Brozia


Gratuluję tym, co się cieszą, że wylosowaliśmy Barcelonę. Nie wiem zupełnie niestety z jakiego powodu.
Kasa dla klubu? A co z tej kasy, skoro i tak transferów nie ma.
Prestiż, zobaczą nas gdzieś w Europie? No i co z tego?


Bardzo fajnie, że nie wylosowaliśmy Bate/Anderlechtu, czy Basel, bo przecież... i tak byśmy odpadli na pewno, nie?


Błazny.
Odpowiedz cytując