Snakes napisał(a):

Szkoda ze Ronaldinho odszedl ,bo przyjemnie byloby go zobaczyc na R22,chociaz tez sie obawiam ze mozemy wrocic stamtad z bagazem 3 ,4 bramek ,i w krakowei bedzie cos a la sparing,no ale poki co trzeba przejsc Beitar
|
No, wielka szkoda
Chyba się popłaczę, że nie zobaczę jak zębaty wozi Baszcza, czy Brozia
Gratuluję tym, co się cieszą, że wylosowaliśmy Barcelonę. Nie wiem zupełnie niestety z jakiego powodu.
Kasa dla klubu? A co z tej kasy, skoro i tak transferów nie ma.
Prestiż, zobaczą nas gdzieś w Europie? No i co z tego?
Bardzo fajnie, że nie wylosowaliśmy Bate/Anderlechtu, czy Basel, bo przecież... i tak byśmy odpadli na pewno, nie?
Błazny.