Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wislak_olkusz
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
1210
01.08.2008, 15:09
Powiedzcie jak to jest z Banikiem Ostrava - grają w UEFA czy nie?
Jakby ktoś mógł to wytłumaczyć jakoś...
wislak_olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_olkusz
Znajdź inne posty napisane przez wislak_olkusz