Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#639
Stary 01.08.2008, 15:08
Co wy piszecie? Legia "wydaje się być" faworytem? Chyba nie wiecie co to jest FK Moskwa... Niestety będzie bardzo ciężko, wypada powalczyć, Lech za to trafił bardzo dobrze, Zurich przypominam do UEFA dostał się w tym roku tylnymi drzwiami (przez intertoto)... Mają szansę.

Co do Wisły to niestety po raz kolejny bez szans:(
Znowu można odłożyć marzenia na kolejny rok...
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując