Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1312
Stary 01.08.2008, 15:04
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .
Fakt, z Realem ceny były też kosmiczne a bilety rozeszły się błyskawicznie. Sytuacja była jednak inna. Wisła była wtedy o niebo lepszą drużyną niż obecnie, wiara w narodzie nie upadła po wylosowaniu Realu, no i pierwszy mecz był w Krakowie, tak więc sprawa była jeszcze otwarta. Natomiast obecnie Wisła nie zachwyca na własnym podwórku (runda wiosenna), kadra jest delikatnie mówiąc niezbyt szeroka, nadzieje na pokonanie Barcy żadne, a jak jeszcze chycimy z trzy-cztery bramki na wyjeździe to nie wiem czy tłumy będą skłonne wyłożyć 400 zł za oglądanie pozbawionej motywacji Wisły z rezerwami Barcelony.

Edit. Jak już nawet legioniści deklarują, że są gotowi te 3 stówy wyłożyć to może jednak taka wizja jest realna. Tylko żebyś kreseq przez pomyłkę swoich barw klubowych nie założył na ten wyjazd, bo u nas nawet pikniki są do Legii mało przychylnie nastawione.
Ostatnio edytowane przez irman : 01.08.2008 o godz. 15:07.
:/
Odpowiedz cytując