Vinci napisał(a):

|
Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .
|
Fakt, z Realem ceny były też kosmiczne a bilety rozeszły się błyskawicznie. Sytuacja była jednak inna. Wisła była wtedy o niebo lepszą drużyną niż obecnie, wiara w narodzie nie upadła po wylosowaniu Realu, no i pierwszy mecz był w Krakowie, tak więc sprawa była jeszcze otwarta. Natomiast obecnie Wisła nie zachwyca na własnym podwórku (runda wiosenna), kadra jest delikatnie mówiąc niezbyt szeroka, nadzieje na pokonanie Barcy żadne, a jak jeszcze chycimy z trzy-cztery bramki na wyjeździe to nie wiem czy tłumy będą skłonne wyłożyć 400 zł za oglądanie pozbawionej motywacji Wisły z rezerwami Barcelony.
Edit. Jak już nawet legioniści deklarują, że są gotowi te 3 stówy wyłożyć to może jednak taka wizja jest realna

. Tylko żebyś kreseq przez pomyłkę swoich barw klubowych nie założył na ten wyjazd, bo u nas nawet pikniki są do Legii mało przychylnie nastawione.