Vinci ma racje. Ja z checia wybiore sie na mecz bo kibicuje Barcelonie od ponad 15 lat

Nawet 300 za bilet da i to wiele osob.
irman - spokojnie

Nie jeden mecz ogladalem na "goracym" terenie i nigdy barw ze soba nie bralem

Bylem w zyciu na 9 meczach Barcelony wiec chcialbym do 10 dobic jak najszybciej.