Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 01.08.2008, 15:02
Vinci ma racje. Ja z checia wybiore sie na mecz bo kibicuje Barcelonie od ponad 15 lat Nawet 300 za bilet da i to wiele osob.

irman - spokojnie Nie jeden mecz ogladalem na "goracym" terenie i nigdy barw ze soba nie bralem Bylem w zyciu na 9 meczach Barcelony wiec chcialbym do 10 dobic jak najszybciej.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 01.08.2008 o godz. 15:09.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując