maRgrabkarz napisał(a):

haha, znajdz mi te 12 tys ludzi ktorzy kupia bilet po 200zl, ba znajdz mi choc 5 tys ludzi ktorzy to zrobia. Bo az tylu wiernych wiernych kibicow futbolu rzadnych Barcelony na zywo ktorzy sa gotowi zaplacic taka kwote to watpie ze znajdziesz.
|
Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .