Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 01.08.2008, 14:58
maRgrabkarz napisał(a):Wyświetl post
haha, znajdz mi te 12 tys ludzi ktorzy kupia bilet po 200zl, ba znajdz mi choc 5 tys ludzi ktorzy to zrobia. Bo az tylu wiernych wiernych kibicow futbolu rzadnych Barcelony na zywo ktorzy sa gotowi zaplacic taka kwote to watpie ze znajdziesz.
Kolego to chyba od niedawna kibicujesz Wiśle lub odwiedzasz jej stadion... przypomnij sobie ceny i frekwencje na meczu z Realem Madryt w Krakowie. Będą tu ciągnęły tłumy z całej Polski. Łącznie z polskimi kibicami (?) Barcelony .
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując