Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Shizuke
Member
Od: 08.2008
Offline
#
2766
01.08.2008, 14:36
Pozbieralem do kupy troche goli Nei'a
http://pl.youtube.com/watch?v=ha8xtZdSHME
Pozdrawiam
Shizuke
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shizuke
Znajdź inne posty napisane przez Shizuke