Wyświetl pojedynczy post
serpico
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 01.08.2008, 13:45
Nie rozumiecie, ze nie chodzi o przejscie Barcy ? Chodzi o puchar UEFA, w ktorym mozna sobie zapewnic mozliwosc unikania druzyn klasy Barcelony. Wiadomo, ze Nei nic nie zmieni, ale juz w meczach z Beitarem zmienilby duzo podobnie jak kilka innych wzmocnien. A to daloby nam gwarancje gry w pucharze Uefa.

Poczytajcie sobie co mowi wlasciciel Beitaru dla dzisiejszego PS. Rok budowal Beitar i jest dokladnie w tym samym miejscu co Cupial, ktory kisi kazda zlotowke od 10 lat i ciurka raz na rok jakims eurocentem. Rok temu wydal 4 mln $ na wzmocnienia - odpadli. Nie zniechecil sie i wydal kolejne 3 w tym roku.
Ale jak pisalem w innym temacie roznica jest w mentalnosci obu panow.

Otworzcie wreszcie oczy. Taki Cypr, ktory lalilsmy jeszcze niedawno, i Anatorsis Famagusta sprowadzil w tym okienku Dellasa na srodek obrony i prawdopodobnie kupi tez Savio znanego z Realu Madryt. Swiat nam ucieka, Europa nam ucieka, a czesc dalej zyje w jakiejs iluzji i probuje usprawiedliwiac Cupiala.
A prawda jest bolesna. Sam jest sobie winny takich losowan. Dzisiejszy dzien pokazuje dokladnie, ze przez te lata klub nie posunal sie ani na cm do przodu, a nawet poszedl w tyl. Tak jak lata temu wciaz liczymy na cud w losowaniu, zamiast poprzez regularne gry w P.Uefa wywalczyc rozstawienie. Byl sezon, ze potrzebowalismy do tego naprawde niewiele wygranych.

Przez ponad 10 lat regularnej gry w Europie wciaz wszystko wyglada identycznie... Czy mozna siebie oszukiwac mowiac, ze tak dziala dobrze zarzadzany klub ? Chyba nie.
Ostatnio edytowane przez serpico : 01.08.2008 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując