Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2762
Stary 01.08.2008, 13:33
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Mysle,ze po poznaniu naszego nastepnego rywala(po ewentualnym przejsciu Beitaru)w kontekscie LM,ten temat znacznie ucichnie o ile nie zaniknie......
No moze sie troszku odżyc po przejsciu Beitaru.
Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie, bo to byłoby kolejne strzelenie sobie w stopę przez zarząd. Nie można myśleć tylko o LM i kalkulować krótkofalowo pod kątem rywala w III rundzie - jest przecież jeszcze (i mam nadzieje nadal będzie po meczach z Betarem) PUEFA, czy liga, gdzie też potrzebujemy wzmocnień.

Przypomnę, że brak nie tylko napastnika (Nei), ale też obrońcy, ofensywnego oraz skrajnego pomocnika. A i o kimś lepszym od Pawełka i Cantoro trzeba myśleć w kontekście najbliższego i kolejnych sezonów.

Najgorsze byłoby, jakby po raz kolejny sportowi dyletanci z RN uznali, że skoro mamy pecha w losowaniach, to nie ma sensu wzmacniać zespołu, myśleć o rozbudowie bazy treningowej, poprawie scoutingu itd.

Niestety, u nas takie myślenie to norma. A potem jest płacz, że nawet z izraelskimi przeciętniakami są duże problemy, a dług jak był gigantyczny, tak nadal jest.
Ostatnio edytowane przez Po prostu Wiślak : 01.08.2008 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując