Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 01.08.2008, 13:12
djjamajczyk napisał(a):Wyświetl post
a Lech... na mój nos bezie bardzo cięzka przeprawa bo Grashooper jst naprawdę solidnym europejskim zespołem -> wiele razy LM (pamiętam że raz prawie wyszli z grupy) , przeprawa przez Intertoto (dla nas rzecz Impossible ).
.
Tamte czasy minęły bezpowrotnie - po złotym okresie Ligi Mistrzów los rzucił ich na Wisłę Płock. Również na tym etapie rozgrywek Pucharu UEFA. Mało brakło, a sam Jeleń by ich wtedy wysadził z rozgrywek. To, że przeszli dalej było zasługą jedynie stronniczo sędziującego arbitra.
Uważam, że Lech ma spore szanse na awans i mógł gorzej wylosować.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując