Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 01.08.2008, 12:51
tak po losowaniu.
Beitar przejdziemy obstawiam wynik 2:0 < ) wiec o to nie ma się co martwić( pomimu problemów kadrowych).
A Barca to wybaczcie śmiech na sali , i możemy ściągać Nei'a , Ze Kalange itp. itd. i tak nam nic to nie da... i nie móiwe tego bo nie wierze w Wisełkę , wierze i to mocno ale zdrowy rozsądek mówi inaczej.
Nie ma się co powoływąc na nasze ostatnie wystepy z Blaugrana bo wtedy mielismy lepszy skład a Barca bylą w dołku , a teraz jak jest każdy widzi.
Optymistyczny wariant to przejście Beitaru i remis w Krakowie i mała porazka w Barcelonie.
Pesymistyczny(zakładający przejście Żydów) porażka około 0:3 u nas i rzexnia tam .
Jedno co nam zostaje to zrobić piekło u nas i może ten remsi wyciągniemy
Odpowiedz cytując