Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 01.08.2008, 12:22
W sumie wyszło, że Cupiał miał rację. Po cholerę wywalać ciężkie miliony na transfery, jak potem losuje się drużynę, z którą obecnie nie mamy najmniejszych szans nawet gdybyśmy zrealizowali wszystkie przymiarki transferowe z kilku ostatnich lat. Zresztą o czym my tu gadamy. Najpierw Żydów pyknąć trzeba w środę. Plus losowania może być taki, że Beitar też zdaje sobie sprawę, że LM jest poza ich zasięgiem i nie ma co się strasznie spinać.

Jak patrzę na to na kogo trafialiśmy w drodze do LM, to nie sposób docenić reformy Platiniego. Za rok w najgorszym wypadku trafimy na mistrza Rumunii lub Grecji. Bez zmiany systemu eliminacji i przy naszym szczęściu w LM zagralibyśmy może za sto lat.
Ostatnio edytowane przez irman : 01.08.2008 o godz. 12:26.
:/
Odpowiedz cytując