Jordiet79 napisał(a):
|
PS: Czy kiedy jest drugi mecz vs Beitar
|
środa, 6. sierpień.
Hmm...
Po pierwsze: trzeba złoic tyłek Żydom. Należy się im, ot co.
Po drugie: moim zdaniem nasi piłkarze w meczu z Barcą zaprezentowaliby się lepiej, niż z Beiterem. Dlaczego? Bo nie będzie ciążyła na nich presja, że jak odpadną, to cała polska prasa skoczy im do gardeł i wyśmieje. W końcu, nie takie kluby przegywały z Katalończykami.
edytka: fajna dyskusja na onecie:
http://sport.onet.pl/1,16,11,4658182...?TEMAT=1248711
