Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1258
Stary 01.08.2008, 12:18
Jordiet79 napisał(a):
PS: Czy kiedy jest drugi mecz vs Beitar
środa, 6. sierpień.

Hmm...

Po pierwsze: trzeba złoic tyłek Żydom. Należy się im, ot co.
Po drugie: moim zdaniem nasi piłkarze w meczu z Barcą zaprezentowaliby się lepiej, niż z Beiterem. Dlaczego? Bo nie będzie ciążyła na nich presja, że jak odpadną, to cała polska prasa skoczy im do gardeł i wyśmieje. W końcu, nie takie kluby przegywały z Katalończykami.

edytka: fajna dyskusja na onecie: http://sport.onet.pl/1,16,11,4658182...?TEMAT=1248711

Powód: ;)
Ostatnio edytowane przez Elendil : 01.08.2008 o godz. 12:43.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując