|
Coś dla hurra-optymistów: w poprzednich latach II runda eliminacji to była formalność, a potem każdy wie jak było. To co bedzie teraz jesli meczymy sie (i całkiem możliwe ze odpadniemy) w tej II rundzie?
Jakąkolwiek nadzieję w nieprzegranym wysoko meczu upatruje to ze Barcelona może nas totalnie olać.
|