sandomingo napisał(a):

Ciekawe jak po wylosowaniu Barcy kształtują się aktualne plany transferowe Wisełki...
Czyżby wycofanie oferty dla Nei - wszystko możliwe.
|
pewnie to byl ten 1% niepewnosci - oczekiwanie na losowanie, a przeciez p. UEFA tes jest fajny