Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 01.08.2008, 11:56
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się z co poniektorymi.... moim zdaniem trafilismy na najslabszego rywala z tych najmocniejszych
Barcelona to juz nie t aco kiedyś z Ronaldinho... 2mecz u siebie i mzoe damy radę..... najwazniejsze sroda beitar i miec uefa zapewnione

Taaaaa. Proponuje już założyć nowy temat: Losowanie fazy grupowej LM - Na kogo możemy trafić?

STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując