depeche87 napisał(a):

zgadzam się z co poniektorymi.... moim zdaniem trafilismy na najslabszego rywala z tych najmocniejszych
Barcelona to juz nie t aco kiedyś z Ronaldinho... 2mecz u siebie i mzoe damy radę..... najwazniejsze sroda beitar i miec uefa zapewnione
|
Taaaaa. Proponuje już założyć nowy temat: Losowanie fazy grupowej LM - Na kogo możemy trafić?
