Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 01.08.2008, 11:48
Myślałem, że traficie na jakiś słabszy zespól a tu klapa. Szkoda bo miałem nadzieje, że w tym roku awansujecie.

Bądźmy realistami Barcelona u siebie wygra z 4:0 a u Was będzie 1:1

Ale naraize przejdźcie Beitar

Pewnie kibiców Beitatu będa wspomagać koledzy z Cracovii hahaha
Odpowiedz cytując