Myślałem, że traficie na jakiś słabszy zespól a tu klapa. Szkoda bo miałem nadzieje, że w tym roku awansujecie.
Bądźmy realistami Barcelona u siebie wygra z 4:0 a u Was będzie 1:1
Ale naraize przejdźcie Beitar
Pewnie kibiców Beitatu będa wspomagać koledzy z Cracovii hahaha
