|
Ja bym nie tragizował, szanse na wylosowanie przeciwnika realnie w naszym zasięgu były znikome. Teraz przynajmniej wiemy na czym stoimy, nie będzie hucznych zapowiedzi, dziennikarze nie będą się mieli czego czepiać, bo nawet oni wiedzą, że tutaj transfery Majewskich i Pawłowskich by nie pomogły. Za to z marketingowego punktu widzenia lepszy mógłby być tylko awans do LM. Mecz z Barcą to zawsze możliwość pokazania się, piłkarze mogą zdobyć doświadczenie, na dodatek można na tym meczu nieźle zarobić, bo wiele telewizji na całym świecie będzie chciało pokazać dwumecz Barcelony.
@Szprotson, mnie też się wydaje, że trzecia runda eliminacji miała być w Chorzowie. A nawet jeśli nie miała być, to będzie, bo powinien być spory popyt na bilety.
|