Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1231
Stary 01.08.2008, 11:43
Bati_NS_TSW napisał(a):Wyświetl post
a nikt z was sie nie cieszy że będzie zajebisty wyjazd ? Tylko żeby nie strzelili jakiejś ceny. Poza tym, nie ma co myśleć o Barcie, bo może być tak że z nimi owszem będzie mecz, ale Beitaru. Po drugie, jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji, drugi mecz u siebie. Barcelona ostatni sezon co grała ? Przegrywała z cieńkimi przeciwnikami. ZAWSZE może się im trafić gorszy dzień, a nasi chłopcy zepną się. Tylko najważniejszy jest ten Beitar... Z ustawieniem naszej obrony będzie kłopot, nie ma co myśleć o następnym meczu tylko mobilizujemy się na ten, pokażmy swoją wielkość!
Ciekawy wyjazd? Byłeś kiedyś w Hiszpanii na meczu? Tam stadion przypomina teatr a nie stadion, jedynie co, to fajna mogą oprawę zrobić (ale jak sie dostaje kasę od zarządu jednego z najbogatszych klubów świata to tak jest). Takze kibicowsko średnio bym powiedzial.

Co do samego losowania... Dla mnie było dwóch potencjalnych rywali: Liverpool lub Barcelona. Nic innego Wisła nie mogła wylosować..

Co do samego meczu, to pewnie sie zjada 'fani' Barcelony z całej Polski

I najważniejsze, najpierw trzeba przejść Beitar bo co by nie bylo to narazie jest 2-1 dla Żydów. I ja, szczerze mówiąc to wcale tej Barcelony na Reymonta w tym roku nie widze. Obym sie mylil
the end
Odpowiedz cytując