Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
1230
01.08.2008, 11:43
zgadzam się z co poniektorymi.... moim zdaniem trafilismy na najslabszego rywala z tych najmocniejszych
Barcelona to juz nie t aco kiedyś z Ronaldinho... 2mecz u siebie i mzoe damy radę..... najwazniejsze sroda beitar i miec uefa zapewnione
depeche87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do depeche87
Znajdź inne posty napisane przez depeche87